Czysta toaleta

Czysta toaleta
1 vote, 4.00 avg. rating (79% score)

dom (3)Zachowanie czystości w toalecie jest bardzo ważne zarówno ze względów higienicznych jak i estetycznych (przykry zapaszek z ubikacji znacznie pogarsza komfort korzystania z łazienki). Żeby tego uniknąć trzeba oczywiście regularnie myć muszlę sedesową oraz jej ?oprzyrządowanie?, a więc deskę i klapę. Przy utrzymywaniu w czystości tych ostatnich dobrze jest używać chusteczek jednorazowych, które działają także antybakteryjnie.
Należy korzystać z najgęstszych płynów do toalety, najlepiej o ulubionym zapachu na przykład bryzy morskiej lub leśnym, które powoli spływając po ściankach muszli sedesowej zarówno czyszczą ją, odkażają jak i wydzielają przyjemny zapach.
Żeby pozbyć się kamienia z rury odpływowej należy usunąć z niej wodę. Niestety trzeba to zrobić ?ręcznie?: należy założyć gumowe rękawiczki i jednorazowym kubeczkiem plastikowym po prostu wodę wybrać. Następnie podgrzać ocet (kwasy mają moc likwidowania kamienia) i wlać do odpływu (nie lać go po ściankach muszli sedesowej, bo mogłaby pęknąć).

Zobacz także starsze wpisy o nieruchomościach on-line:

Slowa kluczowe: szkiełkowanie kraków, standy eliptyczne cena druku, internorm okno kf410, Minikoparka Gorlice, Usuwanie owłosienia żary, Tynk mozaikowy Lakma, Tynk silikonowy Lakma, biceps 34cm, wałki pa66, zerwany triceps, Tanie multiplikatory

About author

Related Articles